GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6104307

nr 610 4307

Tallrikar

2 st. + stekfat, längd: 37, Kina, skador + lagningar

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 november 2009
kl 17:24:41